Ohrada pre psa

Ponúkame výrobu ohrady pre psa z kovu.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita: Košice

Zaujímavé produkty iných firiem

Hutný materiál

Hutný materiál

Predaj hutného materiálu: plechy, betonárska oceľ, tyče profilového prierezu, rúry, uzavreté profily, zvárané siete, drôty a špeciálne profily.

Strojárska činnosť

Strojárska činnosť

Ponuka služieb v oblasti strojárstva a zámočníctva ako frézovanie, zváranie TIG, brúsenie, povrchová úprava a rezanie.

Rolety

Rolety

Rolety sú známym tieniacim prvkom. V exteriéri sa používajú rolety vyrobené z plastu, hliníka alebo dreva. V interiéri sa používajú rolety textilné alebo drevené, rozšíreným spôsobom pre vysokú účinnosť je práve tienenie strešných okien textilnou roletou. Na rozdiel od žalúzií neumožňujú plynulú reg...

Salamander Streamline 76

Salamander Streamline 76

Už na prvý pohľad Vás nový profilový systém spoločnosti Salamander osloví tradične ultra bielou farbou a hladkým povrchom, ako aj estetickým designom a technicky prepracovaným usporiadaním 5 komôr. Nadštandardné stavebné osadenie 76 mm zabezpečuje optimálne tepelno-izolačné vlastnosti. Systém Stre...

CNC rezanie laserom Trulaser L3030

CNC rezanie laserom Trulaser L3030

Rezanie ocele do 20 mm, rezanie nereze do 12 mm, rezanie hliníku do 8 mm, max formát 1500 X 3000 m, presnosť 0,05 mm (údaje sú z tabuľky od technológie).

Povrchové opieskovanie hutného materiálu

Nákladná doprava, práce so žeriavom, povrchové opieskovanie a žiarové zinkovanie hutného materiálu

Potrebujete prepraviť tovar v rámci Slovenskej republiky? Stačí náš kontaktovať a radi Vám pomôžeme.Medzi naše ďalšie služby patria povrchová úprava hutného mat. opieskovaním a žiarovým zinkovaním, čím sa podstatne predĺži ich životnosť.

Uz. profily, rúry, tyče ploché, guľaté, bet. ocele a mnoho ďalších

Hutný materiál, oceľové profily

Ponúkame široký sortiment hutníckeho materiálu. Pre ponuku a cenník navštívte naše webové stránky, alebo nás kontaktujte telefonicky. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

Oc. konštrukcia haly 4,2 x 12 x 88 m ( V x Š x D )

Výroba oceľových koštrukcií hál, skladov, prístreškov, oc. väzníkov a ich príslušenstva

Medzi základné podnikateľské činnosti spoločnosti JBD, s.r.o. patrí výroba oceľových väzníkov, oc. konštrukcií ako aj kompletných montovaných hál slúžiacich pre rôzne účely. Všetky výrobné činnosti sú realizované na základe odborných projektov, schválených kompetentnými osobami. Medzi výhody oceľový...

Priemyselné brány

Priemyselné brány

Ponúkame Vám rôzny druhy priemyselných brán a ich príslušenstva ako priemyselné sekcionálne brány, rolovacie brány a rolovacie mreže, rýchlobežné brány, skladacie brány, pásové závesy, kyvné brány, protipožiarne posuvné brány, pohony vjazdových brán, bránové systémy pre hromadné garáže.

Výroba z nereze, kovu a hliníka

Výroba z nerezu, kovu a hliníka

Ponúkame zábradlia, brány a ploty, schodiská, konštrukcie.

Zámočnícke práce

Zámočnícke práce

Ponuka služieb v oblasti strojárstva a zámočníctva ako sústruženie, frézovanie, zváranie TIG, brúsenie, povrchová úprava a zváranie.

Konštrukcie

Konštrukcie

Zameranie, návrh, výroba a montáž antikorových a oceľových konštrukcií. Pre ponuku a viac informácií nás neváhajte osloviť.

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu

Bodnutia hmyzom môžu byť pre niektorých nebezpečné, pre iných však môžu mať tragické následky. Preto moderná domácnosť nezabúda na ochranu pred dotieravým hmyzom.. Siete proti hmyzu chránia aj vybavenie interiéru a potraviny pred výlučkami hmyzu, ktorý je súčasne vysoko potencionálnym nosičom rôznyc...

CNC ohýbanie-ohraňovanie Trubend 5170

CNC ohýbanie-ohraňovanie Trubend 5170

Dĺžka ohranenia 3200 mm, sila 170 ton.

CNC Frézovanie Haas VF3SS

CNC Frézovanie Haas VF3SS

5 osí stroj, (momentálne pracujeme v troch osiach), programovanie Edgecam, riadiaci systém Haas, rok výroby 2015, Haas VF3SS, rozmer stola 1016 x 508 x 635 (XYZ), otáčky 12000.

Výkup kovového odpadu a farebných kovov

Výkup kovového odpadu a farebných kovov, Zber starých mot. vozidiel na odhlásenie

Zaoberáme sa výkupom kovového odpadu a farebných kovov. Vykonávame aj zber starých motorových vozidiel na odhlásenie. Pre bližšie informácie nás stačí kontaktovať. Ceny kov. odpadu a far. kovov, sa odvíjajú od ich aktuálnej trhovej ceny.

Brány a oplotenia

Brány a oplotenia

V rámci kovovýroby sa naša spoločnosť zaoberá aj s výrobou brán a oplotení. Samotný návrh dizajnu, pri každej bráne alebo oplotení je individuálny. Výroba sa realizuje na základe požiadaviek objednávateľa, alebo na základe nášho doporučenia od čoho sa odvíja aj konečná cena.

Dvere

Dvere

Pre Váš domov či pracovisko Vám ponúkame kvalitné a rôzne druhy dverí ako vnútorné dvere a multifunkčné dvere z ocele. Pre ponuku a viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Brány a ploty

Brány a ploty

Vyrábame na zákazku: mreže, brány posuvné, brány samonosné, ploty, zábradlia.

Výroba kovových zábradlí.

Výroba kovových zábradlí.

výroba kovových zábradlí.

Kontakt

Štefan Kubacka - K.U.B.A.C.K.A

Adresa
Južná Trieda 117, 040 01 Košice
E-mail
email
Web
http://www.kubacka.sk
Telefón
+421557296765, +421903606967, +421905606585

veľká mapa

Kontaktný formulár