GEA Klimatizácia s.r.o.

Predaj vzduchotechnikých zariadení a klimatizácie.


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Obnoviteľné zdroje

Obnoviteľné zdroje

Poskytujeme zákazníkom svoje profesionálne služby v oblasti realizácie vykurovacích systémov (kotol na biomasu, plynové kotly, kotly na tuhé palivo), slnečných kolektorov a fotovoltaických panelov. Naša firma je zapísaná do zoznamu oprávnených zhotoviteľov na podporu čerpania dotácií projektu Zelená...

Vodoinštalačné práce

Vodoinštalačné práce

Ponúkame kvalitne odvedené vodoinštalačné práce na vnútorných i vonkajších rozvodoch. Pre ponuku a viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Sanita

Sanita

Batérie - SAGITARIUS, SANITECH, GAMA, KLUDI, HANS GROHE, sanitárna - JIKA, CERSANIT, KOLO, keramika. Vybavenie kúpeľní : TEIKO, ROLTECHNIK, VAGNER PLAST, RAVAK, GEBERIT.

Ohrievače vody

Ohrievače vody

Tam, kde sa rozhoduje o kvalite a výkone, neexistuje žiadny kompromis. Ohrievače vody Tatramat Vám ponúkajú perfektné spojenie: moderná technológia, vysoký komfort, spoľahlivá prevádzka, krátke ohrievace časy, optimálne montážne rozmery, malá spotreba energie, perfektná kvalita a servis. Dlhoročná s...

Rozvody plynu

Rozvody plynu

Ponúkame kvalitne odvedené práce z oblasti inštalácie plynu a plynových zariadení. Pre bližšie informácie a ponuku nás neváhajte kontaktovať, sme Vám k dispozícií.

Čerpadlá a armatúry

Čerpadlá a armatúry

Ponúkame čerpadlá a armatúry značiek: GRUNDFOS, WILO, GIACOMINI, HERZ, HONEYWELL, HEIMEIER, DANFOSS, MYJAVA.

Plynovody a plynové zariadenia

Plynovody a plynové zariadenia

Dodávka, montáž a opravy plynovodov i objektových (domových) rozvodov plynu z ocele, PE, medi, revízie plynových zariadení.

Kúrenie

Kúrenie

Ponúkame profesionálne vykonané práce v oblasti vykurovania. Pre ponuku a viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Solárne systémy

Solárne systémy

Solárne systémy - VIESSMANN, JUNKERS, BUDERUS, VAILLANT, UNIVENTA, REGULUS, HERZ.

Plynové kotly a ohrievače

Plynové kotly a ohrievače

Plynové kotly - JUNKERS, VAILLANT, BUDERUS, VIESSMANN, ATTACK, IMERGAS, THERMONA, MODRATHERM,DAKON, PROTHERM. Elektrokotly - PROTHERM, DAKON. Kotly na tuhé palivo - ATTACK, VIADRUS, BUDERUS, JUNKERS, VIESSMANN, DAKON, THERMONA, MODRATHERM, ATMOS, VIGAS, HERZ. Ohrievače vody - TATRAMAT, DRAŽICE.

Kontakt

Adresa
Odborárska 3, 831 02 Bratislava
E-mail
email
Web
http://www.gea.sk
Telefón
(02)44457916, (02)44457917

Kontaktný formulár