Klasické školenia

Niekto nedá dopustiť na klasické školenia. Hlavne, ak je lektor fundovaný a vie zaujať. Najlepšie niekto, kto sa oboru venuje viacero rokov, produkt sám používa v praxi po všetkých stránkach, od programovania, cez každodenné využívanie aplikácií, až po vedenie školení.

Prejsť na web dodávateľa
 • Lokalita: Bratislava

Zaujímavé produkty iných firiem

Správa a opravy počítačov

Správa a opravy počítačov

Už viac ako sedemnásť rokov poskytujeme profesionálne služby v oblasti technickej starostlivosti o vybranú výpočtovú techniku. Sme partnermi najvýznamnejších svetových spoločností, máme zavedené nástroje pre dosahovanie vysokej kvality poskytovaných služieb. Sme držiteľmi viacerých certifikátov a oc...

 • Lokalita: Bratislava

KNIS - Komplexný nemocničný informačný systém

Riešenie pre komplexný nemocničný informačný systém je postavené na na báze Medicínskeho informačného systému PROMIS a Manažérskeho informačného systému MaNIS. Ďalšie systémy, ako napr. Ekonomický systém, Systém personálny a mzdový, Systém technicko-hospodársky, resp. ďalšie systémy sú dodávané v sp...

CENTRAL - Centrálne spracovanie

Načítanie dávok, spracovanie dávok, vytvorenie výstupov (vyúčtovanie) pre zdravotné poisťovne a sociálnu poisťovňu, centrálne prehľady a štatistiky.

NOD32 Antivirus / ESET Smart Security

NOD32 Antivirus / ESET Smart Security

Slovenský antivírusový program pre 32 a 64-bitové Windows, ktorý obsahuje klasický on-demand skener, pamäťovo rezidentný skener, modul realizujúci on-line update a modul pre kontrolu elektronickej pošty. Vyhľadávanie vzoriek je kombinované s heuristickou analýzou, je možné kontrolovať aj súbory vo v...

 • Cena: už od 33,25 € + DPH
 • Lokalita: Pezinok
Monitoring a riadenie bezpečnostnej infraštruktúry

Monitoring a riadenie bezpečnostnej infraštruktúry

Monitoring a riadenie komplexnej bezpečnostnej infraštruktúry je jedna z najnáročnejších úloh IT oddelenia a týka sa to tak technickej, ako aj organizačnej úrovne.

 • Lokalita: Bratislava
Penetračné testy

Penetračné testy

Mieru zraniteľnosti Vašich systémov proti neoprávnenému prieniku preveria najlepšie penetračné testy vykonané vysoko kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnou praxou.

 • Lokalita: Bratislava
Grafické práce

Grafické práce

Pripravíme návrhy prvkov potrebných pre skompletizovanie a ucelenie Vášho firemného logotypu ako napríklad: návrhy vizitiek, hlavičkového papiera, návrhy firemnej pečiatky, reklamnej potlače vozidiel, reklamných predmetov, tričiek a pod. Návrhy letákov, plagátov, billboardov a pod.

 • Lokalita: Hriňová
Logo firmy

Tvorba internetových stránok

Webová stránka je najlepším a zároveň najlacnejším prostriedkom, ako prezentovať a zároveň predávať Vami ponúkanú službu prípadne produkt na internete. Vytvoríme kvalitné webové stránky (webdizajn) ušité priamo na mieru Vašich potrieb a požiadaviek.

 • Lokalita: Hriňová
Webdizajnové návrhy a šablóny / redizajn

Webdizajnové návrhy a šablóny / redizajn

Tvoríme statické webdizajnové návrhy pre webstránky, ale aj samostatné šablóny pre redakčný systém Joomla! a eshopové rozšírenieVirtuemart (HTML, PHP, CSS). Šablóny pre redakčný systém môžeme vytvoriť aj z dodaného webdizajnového návrhu.

 • Cena: 100 €
 • Lokalita: Nitra
Tvorba internetových stránok

Tvorba internetových stránok

Vytvoríme stránku na prezentáciu vyššej firmy, prekonzultujeme s Vami grafický design, vytvoríme grafické návrhy stránky. Vytvoríme stránku na prezentáciu vašich záľub (blogy, fotogalérie). V prípade potreby prerobíme vašu stránku podľa vašich súčasných požiadaviek. Vytvoríme vaše firemné logo.

 • Lokalita: Nitra
AMBIS - Ambulantný informačný systém

AMBIS - Ambulantný informačný systém

Ponúkame Vám systém vytvorený pre stomatológov, odborných i praktických lekárov. Systém je kompatibilný s Windows 7, uľahčuje a sprehľadňuje Vašu prácu a má tieto funkcie : Evidencia pacientov - identifikácia pacienta, podrobnosti o pacientovi (dispenzáre, rizikové faktory, očkovania, návštevy). Obj...

MaNIS - Manažérsky informačný systém

Predstavuje vysokovýkonné OLAP riešenie, ktoré poskytuje nástroje na podporu ekonomického riadenia zdravotníckych zariadení.

LOZIS - Lôžkový informačný systém

Prijímacia kancelária, lôžkové oddelenie, sklad liekov a liečiv.

Firewally a VPN

Firewally a VPN

Naše firewallová riešenia vychádzajú z rôznych základov (Stateful Inspection Firewall, Internal Firewall, Multicontext Firewall, Desktop Firewall, Server Firewall).

 • Lokalita: Bratislava
Bezpečnostný audit WWW aplikácií

Bezpečnostný audit WWW aplikácií

Naši špecialisti preveria vašu aplikáciu proti obvyklým útokom a hrozbám. Audit nie je zameraný len na samotnú aplikáciu, ale aj na súvisiaci operačný systém, databázové služby a ďalšie podporné služby, ako je napr WWW server, aplikačný server atď.

 • Lokalita: Bratislava
Programovanie obchodných systémov

Programovanie obchodných systémov na platformu Metatrader

Spoločnosť sa zaoberá programovaním obchodných systémov (známych aj ako Expert Advisors), skriptov a vlastných indikátorov na platformu Metatrader.

 • Lokalita: Bratislava
Tvorba loga firmy

Tvorba loga firmy

V súčasnej dobe je zaujímavé a nápadité logo základom obchodnej identity každej úspešnej firmy či produktu. Najväčší dôraz kladieme na jednoduchosť, originálnosť, kreatívnosť a hlavne na jedinečnosť loga vďaka čomu Vaše logo upúta pozornosť a zákazník si ho následne ľahko zapamätá.

 • Lokalita: Hriňová
Fotografovanie

Fotografovanie

Fotografovaním sa zaoberáme od roku 2000. Najskôr to bol koníček, neskôr sme začali fotografovať profesionálne na zákazku. Prevažne fotografujeme panorámy v interiéri a exteriéri (hotely, kaštiele, architektúra, krajina, príroda). Samostatnou problematikou je produktová fotografia, o ktorú je dopyt ...

 • Cena: 50 €
 • Lokalita: Nitra
Logo firmy

Poradenstvo k počítačom

Neviete si dať rady s vašim počítačom? Radi vám pomôžeme vybrať aký typ počítača je vhodný do Vašej kancelárie alebo domácnosti, s programovým vybavením do Vášho počítača, s vhodným umiestnením a osvetlením počítača, so starostlivosťou o počítač a tiež s inštaláciou programového vybavenia.

 • Lokalita: Nitra
Predaj výpočtovej techniky

Predaj výpočtovej techniky

Chcete nový počítač? Poskladáme vám počítač na mieru buď s vašimi alebo nami dodanými komponentami. Pokazil sa vám v počítači komponent? Expresne dodáme a vymeníme nefunkčný komponent vo vašom počítači? Ponúkame na mieru široký sortiment.

 • Lokalita: Nitra

Kontakt

PC-PROG, s. r. o.

Adresa
Miletičova 21, 821 08 Bratislava
E-mail
email
Web
http://www.pc-prog.sk
Telefón
+421905668274

veľká mapa

Kontaktný formulár