Zdravotnícka a bezpečnostná technika

Spoločnosť Dräger je medzinárodný líder v oblasti zdravotníckej a bezpečnostnej techniky. Dräger Safety ponúka svojim zákazníkom kompletné riešenia manažmentu rizík so zvláštnym zameraním na osobnú bezpečnosť a ochranu výrobných zariadení. Aktuálny sortiment výrobkov bezpečnostnej divízie zahŕňa stacionárne a mobilné systémy na detekciu plynov, dýchacie ochranné prístroje, masky a filtre, protichemické a protižiarové obleky, profesionálne potápačské zariadenia a prístroje na zisťovanie užitia alkoholu a drog. Sortiment výrobkov zdravotníckej divízie zahŕňa anestetické prístroje, ventilačné zariadenia pre intenzívnu starostlivosť a domáce ošetrovanie, pohotovostné a mobilné ventilačné jednotky, zariadenia na vyhrievaciu terapiu pre novorodencov, zariadenia na monitorovanie pacientov, IT riešenia a systémy manažmentu plynov.

Prejsť na web dodávateľa
  • Cena: podľa zákazky
  • Lokalita : Piešťany

Zaujímavé produkty iných firiem

Etikety

Etikety

Ponúkame široký sortiment etikiet z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Stroje na spracovanie mäsa

Stroje na spracovanie mäsa

Ponúkame široké spektrum strojov a zariadení na spracovanie mäsa, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Obchodné váhy

Obchodné váhy

Ponúkame široké spektrum obchodných váh, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Technika pre nemocnice

  • Lokalita : Piešťany

Brusivo SULKA

  • Lokalita : Bratislava
Označovacie a etiketovacie stroje

Označovacie a etiketovacie stroje

Ponúkame označovacie stroje a tlačiarne etikiet, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Krájače

Krájače

Ponúkame široké spektrum krájačov, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Technika pre ropný priemisel

  • Lokalita : Piešťany

Technika pre Hasičov

  • Lokalita : Piešťany

Hygienické produkty SULKA

  • Lokalita : Bratislava

WIPER BOWL - anti-graffiti

  • Lokalita : Bratislava

Kontakt

Dräger Slovensko, s.r.o.

Adresa
Radlinského 40a, 921 01 Piešťany
Web
http://www.draeger.com