Drogériový tovar

Drogéria veľkoobchod- maloobchod. Drogéria s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja drogériového tovaru, farieb-lakov a domácich potrieb. Radi Vás obslúžime v našich prevádzkach v Bratislave: Retrogéria Fedinova 12 v čase Po-Pia 8:00 -18:00 So 8:00-12:30, Retrogéria Nevädzova 6 v OC Retro na 1.poschodí oproti pošte v čase: Po-So 8:00-20:00 Ne 10:00 - 19:00 , Retrogéria Pribišova 4 ( námestie na Dlhých Dieloch oproti pošte) v čase Po-Pia 8:30- 18:30 So 8:30-12:30. Môžte nakupovať online prostredníctvom nášho e-shopu www.retrogeria.sk <http://www.retrogeria.sk>. Ponúkame Vám: - čistiace potreby - domáce potreby - hygienické potreby - kozmetiku - farby-laky - maliarske potreby - chemikálie - autokozmetiku a autopríslušenstvo - a mnoho ďalšieho. Extra ponuka: - pripravili sme pre Vás kolorovacie centrum, kde Vám na počkanie namiešame farebný odtieň podľa Vášho výberu z viac ako 4000 možných odtieňov ( miešame interiérové aj fasádne farby) - pravidelné letákové akcie , počas ktorých nakúpite za bezkonkurenčné ceny.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Bratislava

Zaujímavé produkty iných firiem

Kamenárske práce v pohrebníctve

Kamenárske práce v pohrebníctve

Venujeme sa kamenárskej činnosti v oblasti pohrebníctva.

ROKOSIL S 2199

ROKOSIL S 2199

ROKOSIL S 2199 - samozákladujúca antikorózna farba, vhodná na kov, dvero, pozinkované povrchy. Výroba a predaj stavebných hmôt, náterových látok, lakov a stavebnej chémie.

TEKUTÁ HYDROIZOLÁCIA

TEKUTÁ HYDROIZOLÁCIA

TEKUTÁ HYDROIZOLÁCIA - pružná hydroizolačná stierka vhodná do exteriéru s UV. Výroba a predaj stavebných hmôt, náterových látok, lakov a stavebnej chémie.

Lekárenské produkty

  • Lokalita : Bratislava

Výživový doplnok

  • Lokalita : Košice-Západ

Farby MITAR-BA s.r.o.

  • Lokalita : Bratislava - mestská časť Dúbravka

Rakvy a smútočné vence

  • Lokalita : Košice - Barca
DETOXY COLOR

DETOXY COLOR

DETOXY COLOR - interiérová farba proti plesniam. Farba, ktorá ničí plesne, mikroorganizmy, vírusy, zápach a následky fajčenia. Výroba a predaj stavebných hmôt, náterových látok, lakov a stavebnej chémie.

ROKOLAZUR NATUR THIX

ROKOLAZUR NATUR THIX

ROKOLAZUR NATUR THIX- tenkovrsvá lazura na drevo s UV filtrom. CERTIFIKÁT PRE DETI DO 3 ROKOV !!! Výroba a predaj stavebných hmôt, náterových látok, lakov a stavebnej chémie.

ROKOFINAL PLUS

ROKOFINAL PLUS

Výroba a predaj stavebných hmôt, náterových látok, lakov a stavebnej chémie. ROKOFINAL PLUS - finálna stierka na sadrokartón. Sadrokartonársky tmel. Balenie: 5 kg, 15 kg

Náter na drevo - MIHO MACHINERY s.r.o.

  • Lokalita : Žiar nad Hronom

Vlasová kozmetika PUR HAIR

  • Lokalita : Topoľčany

Čistiace prostriedky BOOS

  • Lokalita : Košice-Západ

Veterinárne pomôcky

  • Lokalita : Košice-Západ

Kontakt

Drogéria u Kovára s. r. o.

Adresa
Kuklovská 2, 841 04 Bratislava
Web
http://www.retrogeria.sk