Izolačné a konštrukčné materiály pre nízkoenergetické a pasívne d…

Odporúčame

Thermofloc s.r.o. je dodávateľom prírodných izolačných a konštrukčných materiálov pre nízkoenergetické a pasívne stavby a drevostavby.Naša ponuka: 1) fúkaná celulózová izolácia Thermofloc, jediná s certifikátom kvality natureplus® - predaj a aplikácia + systémové doplnky - parobrzdy, lepidlá, lepiace pásky Thermofloc a proClima 2) fúkaná drevovláknitá izolácia SteicoZell - predaj a aplikácia + izolačné materiály Steico 3) lepené konštrukčné drevo KVH, BSH, fasádne systémy z dreva, drevené interiérové a terasové profily, atypické oblúkové konštrukcie z lepeného dreva 4) stavebný systém X-LAM (CLT) - špičkový systém drevostavieb 5) unikátny systém spájania dreva SHERPA - od malých drevených konštrukcií (schody, pergoly...) až po montáž inžinierskych drevostavieb (haly, aquaparky, viacpodlažné budovy, sakrálne stavby...)

Prejsť na web dodávateľa
  • Cena: podľa zákazky
  • Lokalita : Nitra

Fotogaléria

Dalšie produkty dodávateľa

Lepené konštrukčné drevo

Lepené konštrukčné drevo

Lepené konštrukčné drevo KVH, BSH, fasádne systémy z dreva, drevené interiérové a terasové profily, atypické oblúkové konštrukcie z lepeného dreva.

Fúkaná tepelná izolácia

Fúkaná tepelná izolácia

Tepelná izolácia Thermofloc bola ako prvá izolácia z celulózy ocenená certifikátom kvality natureplus®. Ponúkame ucelený izolačný systém vrátane fólií, pások a lepidiel pre perfektné riešenie zateplenia vášho projektu - od podlahy po strechu!

Fúkaná drevovláknitá izolácia SteicoZell

Fúkaná drevovláknitá izolácia SteicoZell

Fúkaná drevovláknitá izolácia SteicoZell - predaj a aplikácia + izolačné materiály Steico.

Izolačný systém Thermofloc

Izolačný systém Thermofloc

Ponúka efektívne riešenie zateplenia: pri novostavbách, najmä pri výstavbe nízkoenergetických a pasívnych budov. Pri dodatočnej izolácii starších objektov.

Zateplenie stropov

  • Lokalita : Nitra

Kontakt

THERMOFLOC s.r.o.

Adresa
Hydinárska 4/7, 949 01 Nitra
E-mail
email
Web
http://www.thermofloc.eu
Telefón
+421915412231


Kontaktný formulár