Klinický spotrebný tovar a príslušenstvo

Príslušenstvo a spotrebný tovar pre všetky jednotky starostlivosti prispieva k spoľahlivej funkčnosti zariadení a pomáha optimalizovať klinický tok práce. Pomáha znižovať riziko infekcie, podporuje zotavenie a zvyšuje bezpečnosť. Spoločnosť Dräger ponúka výrobky, služby, integrované systémy a príslušenstvo, ktoré robia terapie nákladovo efektívne a účinné v každej jednotke starostlivosti. Tento program zahŕňa príslušenstvo pre anestéziu, ventiláciu, monitorovanie, pohotovostnú starostlivosť a perinatálnu starostlivosť s nasledujúcimi skupinami výrobkov: dýchacie systémy a príslušenstvo, dýchacie okruhy, filtre/HME a neinvazívne tvárové masky, príslušenstvo k určitému zariadeniu (napr. exspiračný ventil), monitorovacie príslušenstvo, príslušenstvo pre EKG, SpO2, CNA, príslušenstvo pre perinatálnu starostlivosť, perinatálne monitorovanie, príslušenstvo nCPAP, príslušenstvo pre prenatálnu starostlivosť, senzory kyslíka/prietoku, nátronové vápno, zariadenia pre nemocničné izby, O2 terapia, aerosolová terapia, zdravotnícke odsávanie, držiakové príslušenstvo.

Prejsť na web dodávateľa
  • Cena: podľa objednávky
  • Lokalita : Piešťany

Zaujímavé produkty iných firiem

Etikety

Etikety

Ponúkame široký sortiment etikiet z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Stroje na spracovanie mäsa

Stroje na spracovanie mäsa

Ponúkame široké spektrum strojov a zariadení na spracovanie mäsa, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Obchodné váhy

Obchodné váhy

Ponúkame široké spektrum obchodných váh, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Technika pre nemocnice

  • Lokalita : Piešťany

Brusivo SULKA

  • Lokalita : Bratislava
Označovacie a etiketovacie stroje

Označovacie a etiketovacie stroje

Ponúkame označovacie stroje a tlačiarne etikiet, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Krájače

Krájače

Ponúkame široké spektrum krájačov, z ktorého si určite vyberiete. Pre ponuku a bližšie informácie stačí navštíviť naše webové stránky, prípadne nás neváhajte kontaktovať.

Technika pre ropný priemisel

  • Lokalita : Piešťany

Technika pre Hasičov

  • Lokalita : Piešťany

Hygienické produkty SULKA

  • Lokalita : Bratislava

WIPER BOWL - anti-graffiti

  • Lokalita : Bratislava

Kontakt

Dräger Slovensko, s.r.o.

Adresa
Radlinského 40a, 921 01 Piešťany
Web
http://www.draeger.com