Výroba, predaj a montáže betónového oplotenia

Odporúčame

Firma TR beton so sídlom v obci Šúrovce v areále Horses (bývalé PD) Krakovská 67. Ponúkame služby v oblasti výroby, predaja a montáže betónového oplotenia. Výrobou betónových plotov sme sa začali zaoberať v roku 2006. Naša firma sa špecializuje na výrobu betónového bariérového oplotenia. K dosiahnutiu vysokej kvality výrobkov sa používajú výhradne certifikované materiály. Pri výrobe bariérového oplotenia sa riadime normou STN EN 12 839 – betónové prefabrikáty prvky na ploty. Sme etablovaná spoločnosť na trhu, s kolektívom pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby a predaja betónového bariérového oplotenia s celoplošným know-how, so zárukou odbornosti a kvality poskytovaných služieb.

Prejsť na web dodávateľa
  • Lokalita : Šúrovce

Dalšie produkty dodávateľa

Zalievanie oceľových prípravkov

Zalievanie oceľových prípravkov

Do ukončovacích stĺpov je možné, na prianie zákazníka, zalievanie oceľových prípravkov. Do stĺpa vkladáme: 5 ks stavebnej ocele ø 6 mm, 2 ks sú volne vložené a 3 ks priečne zvarené. K tejto oceľovej armatúre je privarená oceľová platnička s konzolou. Zváraná oceľová armatúra dodáva stĺpu vyššiu pevn...

Betónové stĺpy

Betónové stĺpy

Priebežný H-stĺp: deliaci stĺp slúži na jednoduché rozdeľovanie pozemku. TR beton odlieva priebežný stĺp v jednom kuse. Táto technológia zaručuje vysokú pevnosť a odolnosť, nižšiu pracnosť, lepšiu manipuláciu, výhodnejšiu cenu. Rohový stĺp: už nemusíte pracne skladať rohový stĺpik z dvoch, alebo tro...

Betónové stĺpy TR beton

  • Lokalita : Šúrovce
Využitie zváranej ocele

Využitie zváranej ocele

Betonársku oceľ používanú na vystuženie stĺpov sme zvarili priečnymi tyčami. Vznikla zviazaná armatúra, ktorej presnosť spoľahlivo zaručuje správne krytie betónu. Dodáva stĺpom vyššiu pevnosť, životnosť a bezpečnosť. Používa sa pri všetkých typoch stĺpov.

Zosilnené betónové dosky firmy TR beton

Zosilnené betónové dosky firmy TR beton

Zosilnené betónové dosky firmy TR beton. Tvarom betónovej dosky sme dosiahli vyššiu pevnosť, odolnosť a na pohľad príjemnejší estetický dojem z betónového plotu. Betónovú dosku sme zosilnili betónovým pásikom, v strede, po celej dĺžke dosky.

Betónové dosky

  • Lokalita : Šúrovce

Kontakt

Tibor Horváth TR beton

Adresa
Valtašúrska 514/4, 919 25 Šúrovce
E-mail
email
Web
http://www.betonploty.sk
Telefón
+421902530744


Kontaktný formulár