ELEKTROPRODUKT, spol. s r.o.

SRO, obchodná spoločnosť, Firma ELEKTROPRODUKT, spol. s r.o., pôsobí na trhu od roku 1991. Vykonávame obchodnú činnosť v oblasti predaja elektrického, akumulátorového, pneumatického náradia a príslušenstva BOSCH, MAKITA, METABO, FLEX, NAREX a FESTOOL, motorovej techniky a záhradného programu STIHL a VIKING, BOSCH a AL-KO, DOLMAR vibračných a dusacích zariadení AMMANN, zavalcovacej techniky MAUS ITALIA, špeciálnych momentových uťahovacích systémov ALKI, závitorezného náradia REMS, generátorov elektrického prúdu EISEMANN, HERON zváracej techniky viacerých výrobcov, magnetických stojanových vŕtačiek ALFRA, vŕtacieho a sekacieho príslušenstva do betónu a kameňa DREBO, brúsnej, reznej a diamantovej techniky RASTA, TYROLIT a CEDIMA, OPTIMA Sme zmluvnými partnermi a predajcami komunálneho náradia v profesionálnej kvalite KNIPEX, PROXXON, ZBIROVIA a TONA. Počas nášho pôsobenia na slovenskom trhu sme sa stali spoľahlivým partnerom najmä významných stavebných, strojárskych a drevárskych firiem. Starostlivosť o zákazníka patrí k našim prvoradým cieľom. Týmto smerom je zameraná celá činnosť firmy. V súčinnosti s našimi obchodnými partnermi je k dispozícii školiace audio-vizuálne stredisko. Tu si môžu naši partneri odskúšať stroje v činnosti. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis, ktorý rieši opravy strojov do 24 hod., max do 5 dní.


Odbory firmy

Zaujímavé produkty iných firiem

Ručné náradie

Ručné náradie

Nabízíme široký sortiment průmyslové chemie, řezné a chladící kapaliny, průmyslové oleje.

Nástroje pre frézovanie

Nástroje pre frézovanie

Ponúkame široký sortiment nástrojov pre frézovanie. Ponuku môžete nájsť v prílohe, prípadne nás kontaktujte a radi vám poradíme.

Ručné dielenské náradie

Ručné dielenské náradie

Ponúkame náradie značiek: TONA – kľúče, sady, bity; STANLEY – kľúče, sady, vybavenie, nožnice, hoblíky, nože, organizéry; NAREX BYSTŘICE – skrutkovače, bity, dláta; AJAX – pilníky, rašple, sady; PILANA – pílky, plátky, pílové kotúče; ZBIROVIA – kliešte, hasáky, kladivá, sekáče; NAREX BUČOVICE – závi...

Zváracie a iné príslušenstvo

Zváracie a iné príslušenstvo

Ponúkame široký sortiment príslušenstva: zváracie horáky, plazmové rezacie horáky + náhradné diely, zváracie káble, redukčné ventily, zváračská chémia, zváranie plameňom - autogén, drážkovanie - príslušenstvo, spájkovanie - príslušenstvo, sušiace piecky a prenosné zásobníky, príslušenstvo pre zváran...

Ručné náradie

Ručné náradie

Ponúkame široký sortiment ručných nástrojov. Ponuku môžete nájsť v prílohe, prípadne nás kontaktujte a radi vám poradíme.

Meradlá

Meradlá

Ponúkame široký sortiment meradiel a meracích prístrojov. Ponuku môžete nájsť v prílohe, prípadne nás kontaktujte a radi vám poradíme.

Elektrické dielenské náradie

Elektrické dielenské náradie

Ponúkame náradie značiek: BOSCH – vŕtačky, kladivá, píly; METABO – vŕtačky, aku-skrutkovače, kladivá; NAREX – vŕtačky, aku – program; PROTOOL – kladivá, miešadlá; BOW – dielenské stroje.

Nástroje na obrábanie otvorov

Nástroje na obrábanie otvorov

Ponúkame široký sortiment nástrojov pre obrábanie otvorov. Ponuku môžete nájsť v prílohe, prípadne nás kontaktujte a radi vám poradíme.

Záhradné a stavebné náradie

Záhradné a stavebné náradie

Ponúkame náradie značiek: FESTA – nožnice, vodný program, príslušenstvo, hladítka; AG Náradie – lopaty, rýle, motyky, krompáče; AG Náradie – násady, rebríky; ALWE – rebríky, schodíky; AG Náradie – fúriky; Pilecký – oplotenie, stĺpiky.

Nabíjačky

Nabíjačky

Ponúkame: Invertorové nabíjačky - ľahké, malé a výkonné; Klasické nabíjačky - robustné a spoľahlivé.

Kontakt

Adresa
Kuklovská 494/5, 841 04 Karlova Ves
E-mail
email
Web
http://www.elektroprodukt.sk
Telefón
+420903725679

Kontaktný formulár