123dodavatel.sk
| katalóg firiem

František Nemec STAVREM s.r.o.

Boldocká 1, Senec

Odporúčaný záznam

Spoločnosť Stavrem sa zaoberá predajom a pokládkou objektových, bytových a športových podlahových krytín, kobercov, stavebnej chémie a profesionálneho náradia pre podlahárov. Ponúkame riešenia pre bytové i nebytové priestory, priemyselné budovy, polyfunkčné domy, obchodné domy, hotely, školy, nemocnice, športové haly, telocvične atď. Kvalita, 20 ročné skúsenosti a referencie v podobe uskutočnených projektov nás radia medzi lídrov na trhu. Ponúkame individuálny a profesionálny prístup ku každému zákazníkovi s dôrazom na zodpovednosť voči životnému prostrediu. OBCHODNÁ ČINNOSŤ: Podlahárske centrum Sortiment našej obchodnej činnosti pozostáva z vinylových podlahových krytín, laminátových a drevených podláh, kobercov, profesionálneho náradia a strojov pre podlahárov, profilov pre rôzne druhy podlahových krytín a stavebnej chémie pre podlahy. V rámci ucelenej ponuky konečnému spotrebiteľovi ponúkame aj inštaláciu všetkých druhov podlahových krytín s dopravou na miesto určenia. Prvoradým cieľom našej obchodnej stratégie je komplexné a pružné uspokojenie potrieb zákazníka. Úzko spolupracujeme s väčšími i menšími podlahárskymi firmami, ale aj s projektantmi, investormi a stavebnými spoločnosťami. V súčasnosti Vás radi privítame na štyroch našich predajných miestach: v Bratislave, Senci, Žiline a Michalovciach. Sme autorizovaným a priamym distribútorom renomovaných výrobcov. Našim zákazníkom ponúkame: Vinylové podlahové krytiny - FATRA, GERFLOR, GRABO, FORTEMIX Predaj luxusných vinylových dielcov - FATRA, GERFLOR Predaj tkaného vinylu 2TEC2 Koberce - FINETT, LANO, BURMATEX Predaj umelých trávnikov - LANO Laminátové podlahové krytiny - HARO, KRONOSPAN Drevené parkety, Celenio a korkové podlahy HARO Športové povrchy - GERFLOR TARAFLEX, HARO, GRABOPLAST Stavebnú chémiu - CHEMOS, UZIN, SIKA, MAPEI, THOMSIT, DEN BRAVEN Stroje a náradia

Adresa Boldocká 1, Senec
Telefónne číslo +421 2/459 221 74
E-mailová adresa podlahy@stavrem.sk
IČO 50367447
IČ DPH SK2120305363

Fotogaléria

Produkty firmy

Dverové systémy

 • Lokalita: Senec

STAVREM

 • Lokalita: Senec

Podlahy Sporting T

 • Lokalita: Senec

Rolety

 • Lokalita: Senec

Vertikálne žalúzie

 • Lokalita: Senec

Montáž podláh

 • Lokalita: Senec

Podlahy Lino Fatra Domo

 • Lokalita: Senec

Podlahy Gerflor Architecton

 • Lokalita: Senec

Okenné markízy

 • Lokalita: Senec

Reklamné plachty

 • Lokalita: Senec

Podlahy FatraClick

 • Lokalita: Senec

Sieťky proti hmyzu

 • Lokalita: Senec

Podlahy Thermofix

 • Lokalita: Senec

Podlahy Gerflor Univers

 • Lokalita: Senec

Faltstore - Plissee

 • Lokalita: Senec

Markízy pre terasy

 • Lokalita: Senec

Podlahy Lino Fatra Dual

 • Lokalita: Senec

Systém roliet a okeníc

 • Lokalita: Senec

Kontaktný formulár